tonery warszawa

Zamienniki do drukarek

Solidna alternatywa – polskie zamienniki do drukarek „Lambda”

Dlaczego produkujemy zamienniki do drukarek? Czemu nam się to opłaca i skąd pomysł na alternatywę dla drogich, oryginalnych tonerów i tuszy? Dlaczego zamiennik do drukarki jest zbliżony jakością i wydajnością do swojego pierwowzoru? Dlaczego warto oszczędzać kupując polskie zamienniki?

Producenci sprzętu drukującego przyjęli zasadę sprzedaży tanich i nietrwałych drukarek. Zysk i prawdziwy biznes rozpoczyna się dopiero podczas wydruku, a więc zużyciu tuszu lub tonera. Sekret branży tkwi w materiałach eksploatacyjnych, których cena w wersji oryginalnej niejednokrotnie przekracza wartość samej drukarki. Do nowo zakupionej drukarki dołączone są jedynie startery, które mają rozbudzić w nas chęć drukowania i zmusić do szybkiego zakupu drogiego, oryginalnego materiału eksploatacyjnego.

I tu właśnie pojawiają się zamienniki do drukarek, oferujące zbliżoną jakość za rozsądną, znacznie niższą cenę. Zapewniając użytkownikom komfort i bezpieczeństwo pracy a jednocześnie wymierne oszczędności.

Producent zamienników Lambda posiada certyfikowany system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001/14001. Od 1991 roku doskonalimy technologię, wzbogacamy park maszynowy i szukamy nowych, innowacyjnych technologii. Efektem tych działań są tonery i tusze najwyższej klasy. Wyspecjalizowany zespół dba o jakość, wydajność oraz szeroki asortyment i pełną dostępność tonerów i tuszy.

Zamienniki do drukarki testowane są według identycznych norm co oryginały, ISO 19752 / 19798 zapewniając standard wydajności. Nasze badania potwierdzają niezależne testy, certyfikaty  i opinie wielu zadowolonych Klientów. Komponenty wykorzystywane w produkcji zamienników są dedykowane do konkretnych modeli a ich producenci dostarczają je również do montażu oryginałów. 

     tonery produkcja zamiennik Lambda

W ofercie sklepu firmowego "Czarny na Białym” znajdą Państwo tonery, tusze i taśmy do drukarek laserowych, atramentowych, drukarek igłowych, faksów, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Posiadamy oryginały i zamienniki Samsung, HP, Brother, Canon, Epson, Xerox, Oki, Lexmark, Kyocera, Toshiba, Panasonic i wiele innych. Jesteśmy w stanie dostarczyć większość materiałów barwiących do urządzeń drukujących oraz części eksploatacyjnych i serwisowych (bębny, piece, transfery).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli cenicie sobie Państwo dobrą jakość wydruku w rozsądnej cenie. Gwarantujemy pełne zadowolenie z rozwiązań, jakie proponujemy. Wysoka jakość, wydajność i konkurencyjne ceny pozwolą Państwu cieszyć się długim użytkowaniem naszych tonerów. Zamienniki do drukarek marki Lambda to nasza solidna alternatywa.

Zapraszany do sklepu firmowego: Puławska 49 Warszawa.

Lambda fabryka

Lambda zasyp tonerów

Lambda napełnianie tuszy

 

 toner chip

tonery fabryka

 tonery test