tonery warszawa

Ceny tonerów i tuszy Warszawa- zamienniki

POLSKI PRODUCENT TUSZY I TONERÓW DO DRUKAREK

Jesteśmy wiodącym, producentem materiałów eksploatacyjnych do drukarek.   Rozpoczęliśmy działalność w 1991. Zakład produkcyjny i siedziba znajdują się we Wrocławiu.   Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji tonerów do drukarek laserowych oraz tuszy do drukarek atramentowych.  Nasze produkty cechuje wysoka jakość i wydajność, potwierdzona wieloma certyfikatami i testami.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Produkty marki Lambda są wytwarzane na maszynach nowej generacji, w ściśle określonym reżimie technologicznym. Korzystamy  z doświadczenia wiodących  producentów urządzeń i komponentów do produkcji, z którymi ściśle współpracujemy.

WSPIERAJMY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Kupowanie polskich produktów, to dla wielu osób kwestia po prostu patriotyzmu. Ale nie można zapominać o tym, że polskie produkty to znaczne korzyści, a co ważne nasze rodzime towary to naprawdę wysoka jakość w wielu przypadkach której zazdroszczą zagraniczne gospodarki. Kupowanie polskich produktów ma znaczący wpływ na gospodarkę krajową. Zyskuje na tym polski producent, dzięki czemu zwiększa się zatrudnienie a spada bezrobocie. To z kolei owocuje wyższymi zarobkami. Ponadto polskie przedsiębiorstwa mają niepowtarzalną szansę na znaczący rozwój i zaistnienie na rynku krajowym a także zagranicznym. Gospodarka się rozwija, eksport się zwiększa a w efekcie końcowym przyszła emerytura ma szansę urosnąć do poziomu, który pozwoli na godne życie. Polskie produkty to jakość, za które niejednokrotnie warto dać nieco więcej i będąc klientem cieszyć się lepszym smakiem, lepszą jakością towarów czy usług, a pośrednio przyczyniając się do korzystnego rozwoju gospodarki krajowej. Z jednej strony rozwój infrastruktury jest możliwy dzięki większym wpływom finansowym a z drugiej dla przeciętnego Kowalskiego, znacznie poprawia się jakość życia.  

 

Polski produkt - tonery i tusze

polskie produkty