tonery warszawa

 W naszej ofercie znajduje się pełna gama materiałów oryginalnych, firmowanych przez producentów sprzętu drukującego. Materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych, atramentowych, igłowych, urządzeń wielofunkcyjnych, kserokopiarek, i faksów. Dostarczamy tonery, tusze, taśmy, folie oraz części eksploatacyjne drukarek, takie  jak bębny, grzałki, folie transferowe i pojemniki na zużyty toner .  

 

    tusze do drukarek atramentowychtonery oryginalne taśmy oryginalne   bębny, grzałki

                   TUSZE                                         TONERY                                   TAŚMY                          POZOSTAŁE

 

Ceny tonerów i tuszy

 

Kupno oryginalnych tuszy i tonerów obarczone jest i korzyściami i pewnymi wadami. Świadomość konsumentów w tym wypadku jest bardzo ważna, bowiem to od ich wyboru zależy nie tylko jakość uzyskanego wydruku ale i sprawność urządzenia oraz jego żywotność. Na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek pojawiło się wiele nowości i zamienników. Nie można oryginalnym tuszom i tonerom odebrać tego, że to lepsza jakość i wydajność w porównaniu do zamienników. Każdemu komu zależy na najwyższej jakości i idealnym wydruku, oryginały wydają się być niezastąpione. Poza tym możliwość niekompatybilności względem używanej drukarki, zostaje praktycznie wyeliminowana. Ponadto oryginalne kartridże, to pewność co do ich pochodzenia, licencji oraz patentów. Z drugiej jednak strony największa wada oryginałów, to ich wysoka cena. Dlatego wielu konsumentów decyduje się na zamienniki, jeśli jakość nie jest dla nich aż tak ważna. Poza tym oryginalne tonery czy tusze niestety są produktami, które również trafią do reklamacji. Podsumowując i oryginały mogą zawieść w najmniej oczekiwanym momencie.