tonery warszawa

Certyfikaty tonery i tusze

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

Lambda Sp. z o.o. posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość projektowania, produkcji i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Gwarantują one pełne bezpieczeństwo i satysfakcję z użytkowania produktów LAMBDA.

JAK DBAMY O JAKOŚĆ PRODUKCJI ?

Produkcja materiałów eksploatacyjnych Lambda zorganizowana jest według standardów iso. System zarządzania jakością, wdrożony w firmie, uzyskał certyfikat iso 9001:2008 nadany przez niezależnego eksperta certyfikacji - Bureau Veritas.

Rozwiązania wdrożone przez Lambda Sp. z o.o. sprawiają, że produkty, które trafiają do rąk klientów, są bezpieczne, wydajne i trwałe. Dbamy o to na każdym etapie – począwszy od projektowania, poprzez produkcję i testy, a skończywszy na dystrybucji.

ISO 9001:2008 

Norma ISO 9001:2008 to kolejna odświeżona wersja pierwotnej normy mającej swój początek w 1979 roku. Jest to norma międzynarodowa określająca wymagania jakie musi spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Może być stosowana we wszystkich organizacjach, niezależnie od ich wielkości oraz rodzaju. Jej głównym celem jest zrozumienie i zaspokojenie wymagań klienta. Ponadto przyjęcie podejścia procesowego, raportowanie względem uzyskiwanych wyników oraz ciągłe jego udoskonalanie względem obiektywnych pomiarów.

Szczegółowe wymagania obejmujące wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kadry kierowniczej w tworzenie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobów a także dokonywanie systematycznych pomiarów, ujęte zostało w przedmiotowej normie, która określa osiem zasad jakości. Stosowne certyfikaty dla firm spełniających określone wymogi, wydaje niezależna jednostka certyfikująca. Regularne audyty pozwalają sprawować kontrolę nad poczynaniami, mającymi na celu zapewnić sprawne funkcjonowanie każdej firmy objętej tą normą. 

 

ISO tonery i tusze

polskie tonery