tonery warszawa

Kontakt Czarny na Białym

31 LAT DOŚWIADCZEŃ, OD 1991 ROKU

Naszą przewagą jest wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów do drukarek. Wysoka jakość komponentów, nowoczesna technologia i fachowa wiedza pozwalają nam zaoferować produkty spełniające wszystkie oczekiwania Klientów. Produkcją zajmujemy się od 1991 r. nasza fabryka znajduje się we Wrocławiu. Rozpoczynaliśmy od nasączania taśm do drukarek igłowych, następnie napełniania głowic atramentowych, aż do czasu pojawienia się drukarek laserowych. 

Lambda certyfikaty

 WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW LAMBDA

Wszystkie produkty Lambda cechuje wysoka jakość i wydajność, porównywalna z materiałami oryginalnymi. Produkcja przebiega zgodnie z wymogami Normy ISO 9001:2008. System kontroli jakości stosowany jest na każdym etapie produkcji. Każdy produkt poddawany jest testom w drukarce, sprawdzamy jakość i wydajność według norm ISO:  ISO/IEC 19752 - norma dotycząca tonerów do drukarek laserowych monochromatycznych. ISO/IEC 10561  dotycząca kartridży do drukarek igłowych. ISO/IEC 19798 - dotycząca tonerów do kolorowych drukarek laserowych. ISO/IEC 24711 - dotycząca kartridży do drukarek atramentowych.

testy tonerów

 OSZCZĘDNOŚCI KTÓRYCH SZUKASZ

Zoptymalizowana produkcja oraz jej skala pozwala zaproponować konkurencyjne ceny.  Teraz możesz drukować bez ograniczeń a jedyną różnicę jaką zauważysz będzie oszczędność w Twojej kieszeni. Nigdy nie robimy tego kosztem jakości, 31 letnie doświadczenie, znajomość rynku i dostawców gwarantuje zawsze dobre ceny. Oszczędności związane z odstawieniem produktów oryginalnych mogą sięgać nawet 50-60%. Przy zapewnieniu zbliżonej jakości, powiększonej wydajności, produkcji zgodnej z normami ISO. Tonery i tusze Lambda to gwarancja polskiej jakości.

Dziękujemy wszystkim Klientom za wspieranie Polskiego Producenta.

Lambda