tonery warszawa

Czarny na Białym - tonery Warszawa

Chronimy środowisko naturalne, wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001:2004, który obliguje nas do dbałości o środowisko naturalne. Z niezwykłą starannością przestrzegamy przepisów prawa o ochronie środowiska, jak również zapobiegamy zanieczyszczeniom poprzez prawidłową gospodarkę odpadami

NIE WYRZUCAJ  – ODDAJ DO UTYLIZACJI

Przy współpracy w zakresie dostaw materiałów eksploatacyjnych, zapewniamy odbiór zużytych kaset (tusze tonery). Można je oddać do utylizacji w punkcie sprzedaży lub podczas dostawy produktów.  Wystawiamy odpowiednie dokumenty  zgodnie z wymogami ustawy o odpadach, która nakłada obowiązek rozliczenia się z nich po ich wykorzystaniu.

NIE WYRZUCAJ  – CHROŃ ŚRODOWISKO 

Recykling tonerów cieszy się coraz większym uznaniem, bowiem w modzie i na czasie jest ochrona środowiska oraz wszystko co związane z ekologią. Wciąż poszukuje się nowych sposobów na to, by oszczędzić środowisku zanieczyszczeń i zbędnych odpadów. Utylizacja tonerów to znaczące korzyści dla środowiska ale i dla ich użytkowników. To, że wciąż pewna część tonerów trafia na wysypiska śmieci a tym samym zatruwa środowisko, wynika przede wszystkim z niewiedzy użytkowników, a także ich ignorancji. Na szczęście recykling i utylizacja ma się coraz lepiej, także jeśli dotyczy zużytych tonerów. Świadomość prawa a także tego, że w prosty sposób można wpłynąć na ochronę życia, które nas otacza jest niezbędna. Firmy zajmujące się recyklingiem tonerów, pomagają pozbyć się tych toksycznych odpadów zarówno firmom jak i osobom indywidualnym. To możliwość pozbycia się śmieci, z którym nie do końca wiadomo co zrobić, a przy tym czyniąc to zgodnie z ustawodawstwem. W prosty sposób można zrobić coś dobrego i przyczynić się od ochrony środowiska. 

puste tonery